Наша компанія займається проектуванням, виготовленням та монтажем конструкцій і виробів з безпечного скла і дзеркал.
 
Скляні конструкції стали обов'язковою деталлю будь-якого сучасного інтер'єру.
 
Здатність поєднувати в собі візуальну легкість і в той же час міцність і надійність дозволяє використовувати їх в найбільш не пристосованих для цього місцях.
 
Скляні конструкції прикрасять будь-який інтер'єр. Зроблять його більш стильним і сучасним. Додадуть оригінальність і підкреслять стиль будь-якого офісу, будинку, торгового центру або будь-якого іншого приміщення.
 
Для виготовлення скляних конструкцій зі скла Побудувати використовує безпечне скло. Загартоване скло - безпечне скло, яке має підвищену міцність і здатне витримати велике навантаження без руйнування.
 
Якщо вдасться розбити загартоване скло, то воно руйнується в дрібну крихту не більше 1см і не здатне завдати серйозні травми і загрожувати життю і здоров'ю людини.
 
Триплекс - безпечне скло, що складається з декількох шарів скла і плівки. У складі триплекса може використовуватися як звичайне скло, так і загартоване.
Перевагою скла триплекс є те, що при його руйнуванні засклений отвір залишається закритим, а осколки залишаються висіти приклеєними на плівці, що в свою чергу дозволяє не побоюватися бути серйозно травмованим осколками.
 
Фурнітура для скляних конструкцій є важливим складовим елементом. У своїх конструкціях скло Побудувати використовує тільки перевірену фурнітуру надійних постачальників і гарантує її якість і довговічність. При проектуванні нашими фахівцями враховуються всі особливості конструкцій з урахуванням навантажень, що дозволяє уникнути зайвих навантажень на вузли з'єднань і дозволить більш тривалий її використання.
 
До кожного проекту ми підходимо індивідуально і допомагаємо реалізувати в життя Ваші унікальні ідеї.